Milé zákazníčky,

vzhľadom na nové opatrenia bude predajňa od soboty 24.10.2020 zatvorená. 

O znovuotvorení Vás budeme informovať na našej stránke.

 

Milé šikulky! 

Tento rok sme sa rozhodli ponúknúť Vám vianočné látky v predstihu, keďže nevieme ako sa vyvinie situácia okolo pandémie. Prekrásna kolekcia perleťových látok Vás určite očarí.  Druhá kolekcia je skôr na škandinávsky štýl, ale určite sa oplatí ju pozrieť. Nájdete v nej aj panely na adventné kalendáre a vankúše. Tešíme sa na Vás v kamennej predajni.

Vianočné látky

/album/vianocne-latky/vianoce02-jpg/ /album/vianocne-latky/vianoce202-jpg/ /album/vianocne-latky/vianoce05-jpg/ /album/vianocne-latky/vianoce201-jpg/ /album/vianocne-latky/vianoce06-jpg/ /album/vianocne-latky/vianoce07-jpg/

Novinka v obchodíku! 

Teraz Vám už žiadna ihla nebude chýbať. Široký výber  ihiel na ručné šitie. Či už vyšívate krížikový steh, plnú výšivku, gobelínu, žinilku alebo iné druhy výšivky u nás nájdete všetky druhy. 

DMC stojan s ihlami

/album/dmc-stojan-s-ihlami/cipky02-jpg/

Tentokrát sme pre Vás pripravili niečo na výrobu hračiek. 

Stojan obsahuje:

50 farieb DMC Happy Cotton priadzí, 20 g klbká, 43 m, 100% bavlna. Cena 1,40 EUR za klbko.

25 farieb DMC Happy Chenille žinilkových priadzí, 15 g klbká, 38 m, 100% polyester. Cena 1,30 EUR za klbko.

V neposlednom rade aj malé brožúrky s popismi na drobné jednovečerné projekty. 

Toto si zamilujete. Tešíme sa na Vás. 

 

Amigurumi

/album/amigurumi/dmc-stojan02-jpg/ /album/amigurumi/dmc-stojan03-jpg/ /album/amigurumi/dmc-stojan04-jpg/

Keďže milovníkov vyšívania pribúda, čo je pre nás veľká radosť, rozhodli sme sa rozšíriť našu ponuku a vyšívacie nite Coton Perlé.

Široký výber farieb, jednofarebné aj melírované, 100% mercerizovaná bavlna. Jedno klbko je 80m/10 g. Veľmi kvalitné priadze, ktoré pri praní nepúšťajú farbu. 

Coton Perlé - vyšívacie nite

/album/cotton-perle/perle01-jpg/ /album/cotton-perle/perle03-jpg/

Patchworkové látky a pomôcky, galantéria, bavlny, vlizelíny a iné cenné vecičky pre kreatívne ženičky. Toto všetko nájdete v kamennom ochodíku.

Novinky v predajni

/album/pribudli-nove-latky/kozenka11-jpg/ /album/pribudli-nove-latky/kozenka12-jpg/ /album/pribudli-nove-latky/kozenka13-jpg/ /album/pribudli-nove-latky/ceske01-jpg/ /album/pribudli-nove-latky/ceske03-jpg/ /album/pribudli-nove-latky/ceske04-jpg/ /album/pribudli-nove-latky/ceske02-jpg/ /album/pribudli-nove-latky/ceske05-jpg/ /album/pribudli-nove-latky/velvet01-jpg/ /album/pribudli-nove-latky/velvet07-jpg/