Cik cak deka

Prekrásna dúhová deka. Pohrajme sa s farbami. Tento vzor je veľmi jednoduchý a vzládne ho aj začiatočník. Kurz trvá 3 hodiny/13,-EUR

Lollipop

Táto nádherná deka môže byť Vaša. Stačí len veľká vytrvalosť a trpezlivosť. Kurz sa nedá zvládnuť za jedno stretnutie. Stretneme sa 2x po 3 hodiny. Cena kurzu je 2x13,- EUR tak ako zvyčajne. Doporučujem len pre pokročilé.

Vločka

Naučme sa spoločne háčkovať tieto krásne vločky. Kurz trvá 3 hodiny/cena 13,- EUR. Kurz je vhodný pre tie ženy, ktoré už zvládli základy háčkovania. 

Vianočné gule

Kurz doporučujem ženám, ktoré už zvládli pletenie na 5 ihliciach. Kurz trvá 3 hodiny/13,- EUR.

Štokedlík

Netradičný, romantický štokeldík. Kurz trvá 3 hodiny/cena 13,- EUR. Doporučujem pre ženy čo už majú za sebou základný kurz háčkovania. Štokedlík je možné zakúpiť priamo v obchodíku. 

Háčkovaný šál z kvetov

Doporučujem ženičkám, ktoré už zvládli základy háčkovania. Cena kurzu 13,- EUR/3 hodiny.

Háčkované ručníky

Obnovme si jarný šatník! Háčkujeme ručník. Kurz je vhodný pre pokročilých, trvá 3 hodiny/cena 13,- EUR

Puf

Kurz pletenia zo špagátových priadzí. Ak už háčkované kabelky naplnili Váš šatník, skúste niečo nové. Tentokrát pletieme puf. Cena kurzu 13,- EUR/3 hodiny. 

Babičkine štvorčeky

kurz je vhodný pre začiatočníkov. Naučíme sa háčkovať farebné štvorčeky, ktoré potom spájame na vakúšiky a deky. Cena 13,- EUR/ 3 hodiny.

Nevšedná kabelka

Táto kabelka je jedinečná. Háčkujeme malé šesťuholníky. Kto nechce kabelku môže si spraviť vankúšik. Kurz je vhodný pre pokročilých. Cena 13,- EUR/3 hodiny. 

 

Háčkovaná deka

Háčkujeme deku z priadze Dolphin Baby:

kurz je vhodný pre úplných začiatočníkov. Cena 13,- EUR/3 hodiny. Počas kurzu sa naučíme háčkovať polodlhý stĺpik, retiazkové očká a vytvoríme si aplikáciu kvetinku. V tejto deke sa budete cítiť ako vo vatičke:)

Rukavičky

Háčkovanie stále letí. Jednoduché rukavičky. Kurz je vhodný pre začiatočníkov a odhodlancov, ktorí sa chcú naučiť háčkovať. Cena kurzu 13,- EUR/3 hodiny.

Pripravme sa na zimnú lyžovačku. Háčkujeme hrubú čapicu. Kurz je vhodný pre začiatočníkov. Cena 13,- EUR/3 hodiny.

Šupinový vzor

Veľmi pekný šupinový vzor. Vhodný na vankúšiky, tašky a iné drobnosti.

Doporučujem ženičkám, ktoré už zvládli základy háčkovania. Cena 13,- EUR/3 hodiny.

Háčkovaný mešec

Jednorázový kurz háčkovania. Stretnutie trvá 3 hodiny cena 13,- EUR. Doporučujem len ženičkám, ktoré už vedia základy háčkovania.

Amigurumi háčkovanie

Háčkujeme loptičku

Príďte si uháčkovať malú loptičku. Na kurze sa naučíte základy amigurumi háčkovania. Stretnutie trvá dve hodiny. Cena je 10,- EUR. Po ukončení kurzu budete vedieť háčkovať netradičné hračky pre Vašich najmenších.

Kabelka z elastických látok

Za tri hodiny nová háčkovaná kabelka. Kurz je vhodný aj pre začiatočníkov. Cena kurzu 13,- EUR/3 hodiny. Pripravme sa na leto s novými kabelkami. :)