Vitajte v mojom virtuálnom svete 

Celé sa to začalo na dovolenke na Kréte. Hoci moja priateľka tvrdí, že je to vo mne už odjakživa. V tom čase som bola na materskej dovolenke a cítila som intenzívnu túžbu tvoriť „NIEČO“ výnimočné.

Na dovolenke na čarokrásnom ostrove Kréta som pôvodne chcela kúpiť suveníry pre svojich blízkych, keď som v jednom obchodíku objavila tzv. „lucky stones“. Sú to kamene, ktoré svojmu vlastníkovi prinášajú šťastie, lásku, zdravie....no ja som si kúpila ten svoj: tyrkys – kameň kreativity. Do dnešnej doby ho nosím stále so sebou v kabelke. Možno si pomyslíte, že nie som úplne kompletná. A máte pravdu. Veď každý kreatívny človek je tak trochu „crazy.“

Po návrate z dovolenky som surfovala na internete a objavila som kreatívne kurzy v zahraničí. Razom som vedela, že to je to miesto kde musím byť. A vtedy to nabralo obrátky. Bola som vo svojom živle hltala som všetko nové, každú novú techniku, bola som zo dňa na deň nadšenejšia na nie práve najväčšiu radosť mojej rodiny. Osvojila som si niekoľko techník, vďaka ktorým som náš trojizbový byt v krátkom čase premenila na skladište strojov a zariadení, náradí, látok, farieb a lepidiel, servítok, korálok a iných nesmierne dôležitých cenností. Ale to nie je dosť, pokračovala som aj obdarúvavaním mojich blízkych a priateľov. Pribúdali im obrazy, krabičky, šperky, plyšové hračky, kabelky.

Som typ človeka, ktorý neodolá výzvam takže nasledoval kurz patchworku. Táto technika ma úplne pohltila a očarila. Vnímam ju ako srdcu najbližšiu. Pod názvom patchwork si väčšina ľudí predstaví len prikrývku. Nahliadnite však do mojej galérie a zistíte, že tomu nie je tak.

Táto stránka vzniká z dôvodu, aby ste ma trochu spoznali a aby som Vám ukázala, že relaxovať sa dá aj takýmto spôsobom. Mojou ambíciou je odovzdávať tieto zručnosti aj iným ľuďom prostredníctvom kurzov. Preto ma prosím pravidelne navštevujte v mojom virtuálnom svete!

  

V prípade akýchkoľvek dotazov ma neváhajte kontaktovať.

Keď vonkajší svet prestane existovať

/album/patchwork-makes-my-life-better/v-zapale-image003-jpg/ /album/patchwork-makes-my-life-better/v-zapale-image004-jpg/ /album/patchwork-makes-my-life-better/v-zapale-image005-jpg/