Vitajte v mojom svete

Celé sa to začalo na materskej dovolenke. V tom čase som cítila intenzívnu túžbu tvoriť "NIEČO" výnimočné. Hoci moja priateľka tvrdí, že je to vo mne už odjakživa. 

Surfovala som na internete a objavila som kreatívne kurzy v zahraničí. Razom som vedela, že to je to miesto kde musím byť. A vtedy to nabralo obrátky. Bola som vo svojom živle hltala som všetko nové, každú novú techniku, bola som zo dňa na deň nadšenejšia na nie práve najväčšiu radosť mojej rodiny. Osvojila som si niekoľko techník, vďaka ktorým som náš trojizbový byt v krátkom čase premenila na skladište strojov a zariadení, náradí, látok, farieb a lepidiel, servítok, korálok a iných nesmierne dôležitých cenností. Ale to nie je dosť, pokračovala som aj obdarúvavaním mojich blízkych a priateľov. Pribúdali im obrazy, krabičky, šperky, plyšové hračky, kabelky.

Som typ človeka, ktorý neodolá výzvam takže nasledoval kurz patchworku. Táto technika ma úplne pohltila a očarila. Vnímam ju ako srdcu najbližšiu. Pod názvom patchwork si väčšina ľudí predstaví len prikrývku. Nahliadnite však do mojej galérie a zistíte, že tomu nie je tak.

Táto stránka vzniká z dôvodu, aby ste ma trochu spoznali a aby som Vám ukázala, že relaxovať sa dá aj takýmto spôsobom.  Preto ma prosím pravidelne navštevujte v mojom virtuálnom svete!