Všetky domáce šijacie stroje REDSTAR v našej ponuke 

Šijacie stroje REDSTAR majú celý rad funkcií známych z vysoko kvalitných šijacích strojov. Sú to skvelé šijacie stroje s množstvom užitočných stehov! Vyšívajú až 8 typov dierok úplne automaticky. Môžete si nastaviť rýchlosť šitia a vyšívania, ako aj možnosť zastaviť prácu v polohe ihly UP / DOWN (hore-dole). Zariadenie automaticky chráni steh pred poškodením a zničením Vášho projektu.

Šijacie a vyšívacie stroje REDSTAR prinášajú množtvo prekvapení.

REDSTAR ponúka elektronické ako aj mechanické šijacie stroje vhodné pre začiatočníkov i skúsené krajčírky. Ponúkajú viac ako 400  programov (úžitkové, dekoračné, elastické, vyšíva veľkú i malú abecedu a špeciálne znaky, Vami vytvorené výšivky…). Práca so strojom je veľmi jednoduchá vďaka LCD displayu, ktorý zobrazuje práve zvolený steh a nastavenia. Taktiež májú k dispozícii automatické navliekanie nite, start/stop funkciu (netreba používať šlapátko), regulátor rýchlosti, nastaviteľný prítlak pätky. Vďaka veľkej pracovnej ploche sa Vám bude šiť pohodlne pri veľkých projektoch.

Konštrukcia šijacích strojov

Podiel plastových častí použitých v iných značkách šijacích strojov neustále stúpa, čo môže mať negatívny vplyv na ich životnosť. Značka REDSTAR používa v maximálnej miere kovovú mechaniku a to aj pri základných šijacích strojov v ponuke.

Plná záruka 5 rokov!

Šijacie stroje disponujú kovovou konštrukciou, spoľahlivou mechanikou a dlhoročnou tradíciu v obore. Šijacie stroje majú predĺženú päťročnú záruku (záruka je bez obmedzenia a vzťahuje sa na všetky časti stroja).

Užívajte si plnú ZÁRUKU až 5 rokov a pracujete bez starosti na svojich projektoch. Predajom naše služby nekončia…

Redstar

/album/redstar/redstar-b20-png/ Redstar B20 /album/redstar/redstar-h300-png/ Redstar H300 /album/redstar/redstar-r10-png/ Redstar R10 /album/redstar/redstar-r12-png/ Redstar R12 /album/redstar/redstar-r20-jpg/ Redstar R20 /album/redstar/redstar-s200-png/ Redstar S200 /album/redstar/set-owerlock-redstar-40-redstar-r12-jpg/ Set Redstar 4.0 + Redstar R12